Підготовка зимніх шин

Дата створення : 2015-02-07
Підготовка зимніх шин

Так, шини куплені і встановлені. Тільки й можна розслабитися? Ніяк немає: нові зимові шини потрібно спеціально обкатувати.

 На шинах без шипів потрібно проїхати не менше 100 км зі швидкістю не більше 80 км / год, а на ошипованних шинах - не менше 300 км зі швидкістю не сильніше 60 км / год. Крім того, на контрольованість автомобіля дуже здорово впливає сход-розвал, так що заїжджати на стенд з початком зими -дуже корисна календарна традиція.

Тиск в зимових шинах належить вимірювати на холодних класах. Само тиск не личить сильно відрізнятися від того, яке ви звикли тримати влітку. Окремі люди вважають, що зменшення тиску, рекомендованого виробником, на 0,1-0,2 Атм збільшує зчіпні властивості колеса на засніженій дорозі. Але не можна забувати, що при цьому здорово зменшиться коефіцієнт корисної дії боротьби протектора з крижаною кіркою і вкатаним настом. Знижувати тиск більше, ніж на 0.2-0.3 Атм і зовсім небезпечно. А для шин, які забезпечені шипами, зниження тиску неприпустимо абсолютно. У цьому випадку ви ризикуєте втратити шипи, а зчіпні властивості покришок і їх опірність зносу виявляться надзвичайно низькі.

Теги :