Про літні шини

Дата створення : 2015-04-20
Про літні шини
 
Малюнок протектора літніх шин

Одним з найважливіших деталей літніх шин, що відповідають за зчеплення шини з дорожнім покриттям, є малюнок протектора. 

ПРО ЛІТНІ ШИНИ

 

Малюнок протектора літніх шин

Одним з найважливіших деталей літніх шин, що відповідають за зчеплення шини з дорожнім покриттям, є малюнок протектора. 

Типорозмір літніх шин

Для Вашого автомобіля заводська комплектація шин вказана в технічній документації. Також можна підібрати і сумісні типорозміри шини, а також тюнінг-варіанти.
У будь-якому випадку, при виборі розмірів шин для свого автомобіля слід дотримуватися правила: взимку – більш вузькі шини, влітку – широкі шини.
Чим більша розбіжність з розмірами, встановленими заводським виробником, тим більше знижується безпека експлуатації автомобіля, і спотворюється точність показників спідометра.

Здатність гуми до балансування

Можливість балансування шин - важлива характеристика як літніх, так і зимових шин. Якщо шина не піддається балансуванню на дисках, які не мають дефектів - це бракована шина, поверніть її продавцю. Неправильно збалансована швидше зношується і викликає биття на високій швидкості.

Як зберігати літню гуму

Шини, як гумотехнічні вироби, вимагають спеціальних умов зберігання. При неправильному зберіганні, вони легко деформуються, схильні до руйнування від впливу навколишнього середовища (волога, сонце, солі, хімікати).
Шини повинні зберігатися у вертикальному положенні, але не в підвішеному вигляді. Опорою, для шин, краще зробити округлу поверхню, для меншої деформації.
Не рекомендується використовувати тонкі труби, куточки, швелери, троси - вони збільшують навантаження на окремі ділянки шин.
 

Також не слід зберігати шини стопкою одна на інший - під впливом сили тяжіння відбувається деформування протектора шин, які знизу.
Краще зберігати шини в закритому приміщенні. Відносна вологість приміщення повинна складати 50% -80%, температура від -30 до + 30С.
 

 

Теги :